Ceník

Nově rekonstruované apartmány o velikosti cca 30m2 – dispozičně 1+KK  manželská postel, plnohodnotná pohovka, přistýlka v podobě rozložení plnohodnotné pohovky, plně vybavená kuchyň (nádobí, příbory, příslušenství, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, lednice), jídelní kout, plochá TV. Vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout). Ručníky, přikrývky samozřejmostí.

Obsazenost apartmánu až 4osoby(ideální obsazenost 1-3os.). K dispozici apartmán č.1 a 2 (max 8lidí).

WIFI na pokojích zdarma.

Ceny dle obsazenosti a délky ubytování (smluvní).

– Ceny od 1350,-/apartmán/noc

– Hlavní sezóna (tj. od 1.6. – 30.9.)
– Vánoce a Silvestr/Nový Rok (tj. od 23.12. – 1.1.)
– Vedlejší/zimní sezóna (t.j.zbytek termínů v roce, vyjma žádaných termínů kulturních akcí)

– Kulturní akce: Jiráskův Hronov, Folklor Červený Kostelec, Brutal assault Jaroměř, MetalGate Czech Death Fest Broďák a první týden v červenci

Cena zahrnuje pronájem apartmánu, dodávku el. proudu, spotřebu teplé a studené vody, v zimním období topení, lůžkoviny, ručníky, toaletní potřeby (WC papír, mycí a čisticí prostředky), odvoz odpadků a závěrečný úklid.

Cena nezahrnuje pojištění osob, dopravu a stravování. Ubytovaní je počítáno za apartmán jedna až čtyři osoby v jednom apartmánu a noc.

Příjezd na pobyt 16-18hod (nebo po předchozí dohodě), odjezd do 10hod (nebo po dohodě).

Rezervace apartmánu bude zajištěna po uhrazení celkové částky na náš účet (oproti vystavené faktuře). Storno pobytu je možno do 30ti dní před nástupem na pobyt, jinak platba ve výši 100% propadá.

Ubytování pouze bez domácích mazlíčků (bez psů, koček..) – máme na statku zvířata, zabráníme tím k nechtěným zdravotním problémům… Děkujeme za pochopení.

 

REZERVAČNÍ FORMULÁŘ – pokud je Váš vybraný termín obsazen, neváhejte nám napsat na info@apartmannastatku.cz

nebo tel. 777 211 400. (druhý apartmán může být volný, nebo nemusí být kalendář aktualizován) Děkujeme

Informační povinost, co zde musíme mít:

Mimosoudní řešení spotřebitelských sporů (ADR)

„V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je

Česká obchodní inspekce
Ústřední inspektorát – oddělení ADR
Štěpánská 44
110 00 Praha 1

Email: adr@coi.cz
Web: adr.coi.cz